Hakkımızda

v12

Yiğit Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Yiğit Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Avukat Mehmet Emin Bozyiğit tarafından kurulmuştur. Avukat Mehmet Emin Bozyiğit 2016 yılından beri avukatlık yapmakta olup müvekkillerinin problemlerini çözmede ve isteklerini yerine getirmede, hukuk sistemimizin yavaşlığı da göz önüne alınarak en kısa sürede etkin bir çözüm sağlamaktadır. Sadece dava aşamasında değil öncesinde ve sonrasında da hukuki desteğini devam ettirmektedir. Özellikle müvekkillerinin hak ve alacaklarına hızlıca kavuşmaları için sulh, tahkim, arabuluculuk, uzlaştırmacılık gibi alternatif çözüm yollarını da öncelikli bir yöntem olarak tercih etmektedir.

Yiğit Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, 5000’e yakın farklı alanlardaki dosya tecrübesi ile yerli ve Almanya, Romanya, Ürdün, Katar, Suudi Arabistan, Yemen, Gana, Gine, Irak, Suriye, İran, Afganistan, Somali vs. ülkelerindeki yabancı müvekkillerine çözüm odaklı hukuki destek vermektedir. Yiğit Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, İngilizce, Arapça, Farsça, Fransızca ve Almanca dillerini iyi düzeyde bilen çalışanları ile geniş bir yelpazede Ulusal ve Uluslararası alanlarda hizmetini sürdürmektedir.

Büromuzda sadece hukuk değil; ticaret, sağlık, sanayi, turizm, eğitim, hizmet sektörlerindeki yerel ve küresel işbirlikleri ile müvekkillerimizin farklı alanlardaki taleplerinin de yerine getirilmesi için destek veriyoruz.

 

AV. MEHMET EMİN BOZYİĞİT